-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри)
Тендер Prozorro UA-2024-10-10-011173-a
Завершена
46 214.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 462.14 UAH
мін. крок: 1% або 462.14 UAH
Номер:
30c56e8d28a344ebaed9c89377d962a5
Внутрішній номер закупівлі:
22854726
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-10-011173-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга МАРІНЕСКУ 380988834103 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
46 214.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
10.10.2024 15:37 - 15.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
10.10.2024 15:37 - 18.10.2024 17:00
Аукціон:
21.10.2024 12:42 - 21.10.2024 13:11
Період кваліфікації:
21.10.2024 13:11 - 23.10.2024 10:49
Період завантаження договору:
29.10.2024 00:00 - 08.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴46 214.00 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри)