-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри)
Оголошено тендер
46 214.00
UAH
Номер:
ddb017fb022844c08b299e10a8652b1d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-10-012968-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
46 214.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтри)
Примітки:
Відповідно до Постанови від 02.03.2022 № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»
(Спеціальний фонд)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
10.10.2024 15:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фільтр масляний на БОГДАН А-222.11
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр паливний тонкої очистки на БОГДАН А-222.11
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр паливний грубої очистки на БОГДАН А-222.11
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр Adblue на БОГДАН А-222.11
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр повітряний на Fiat Ducato
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр паливний на Fiat Ducato
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр масляний на Fiat Ducato
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр салону на Fiat Ducato
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр салону на VOLVO XC90
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр салону на Renault Express
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр повітряний на Land Rover Defender 110
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр паливний на Land Rover Defender 110
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр масляний на Land Rover Defender 110
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр масляний (LF3970) Terex RT35-1
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр масляний (P765075) Terex RT35-2
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр повітряний Terex RT35-1
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр паливний Terex RT35-1
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр-осушувач Terex RT35-1
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр повітряний на Peugeot 407
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр масляний на Peugeot 407
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Фільтр паливний на Peugeot 407
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума46 214.00 UAH