-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Агрохімічна продукція» (Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення, 1000 мл)
Тендер Prozorro UA-2024-10-09-013446-a
Завершена
830 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 305.00 UAH
мін. крок: 1% або 8 305.00 UAH
Номер:
b467762c360348c483a1dc87e84a32e4
Внутрішній номер закупівлі:
22842160
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-09-013446-a
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Олена Шкарапута +380966728027 vmkccreg_med1@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
830 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2024 17:06 - 14.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2024 17:06 - 17.10.2024 10:00
Період кваліфікації:
17.10.2024 10:00 - 18.10.2024 16:12
Період завантаження договору:
24.10.2024 00:00 - 03.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴830 500.00 «Агрохімічна продукція» (Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення, 1000 мл)