-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Агрохімічна продукція» (Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення, 1000 мл)
Оголошено тендер
830 500.00
UAH
Номер:
4e5a53d49ea74d169a316d9089ec3ba4
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-09-015419-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військово-медичний клінічний центр Центрального регіону
×
-
Код ЄДРПОУ:
07816153
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, Вул. КНЯЗІВ КОРІАТОВИЧІВ, 185
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
830 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Агрохімічна продукція» (Дезінфекційний засіб для гігієнічної та хірургічної дезінфекції рук, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для маркування операційного поля та швів, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для проведення швидкої у часі дезінфекції поверхонь, медичного обладнання та устаткування, виробів медичного призначення з розпилювачем, 1000 мл; Дезінфекційний засіб для проведення дезінфекції, суміщення процесів дезінфекції і достерелізаційного очищення та стерилізації виробів медичного призначення, 1000 мл)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
24450000-3 Агрохімічна продукція
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
09.10.2024 16:23
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума830 500.00 UAH