-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Тендер Prozorro UA-2024-10-09-007420-a
Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Торги відмінено
140 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 700.00 UAH
Номер:
7b996bc51da8431eae6dad6865d042e4
Внутрішній номер закупівлі:
22836142
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-09-007420-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35586054
-
Адреса:
61012, Україна, Харківська область, місто Харків, ВУЛИЦЯ ЧОБОТАРСЬКА, будинок 6
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ірина ТРУНЯКОВА 380577315954 kharkiv-signal@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріаламиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
09.10.2024 13:31 - 14.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
09.10.2024 13:31 - 17.10.2024 08:00
Період кваліфікації:
17.10.2024 08:00 - 21.10.2024 11:50
Період завантаження договору:
27.10.2024 00:00 - 06.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
9d4574c77dab437a909a402038fb5f13
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Під час проведення Закупівлі встановлено такі порушення:
В тендерній документації зазначено : Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент - 185,25 м2.
В оголошенні про проведення відкритих торгів (з технічних причин), визначено: Плівка с/ к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент – 185 метр квадратний.
Дана технічна помилка була виявлена вже після розкриття тендерних пропозицій, що унеможливлює внесення змін до оголошення.
Період оскарження:
11.11.2024 10:19 - 22.11.2024 00:00
Дата опублікування:
11.11.2024 10:19
Дата виконання:
22.11.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴140 000.00 Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)