• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)

Оголошено тендер

140 000.00 UAH
Номер: b8b989f82df3405c933df4869b7ccb9a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-09-008241-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ХАРКІВ-СИГНАЛ"
Очікувана вартість: 140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Плівка с/к Oralite 5510 1,235x50 (050 синій) або еквівалент; Монтажна плівка ORATAPE MT95 1 м. або еквівалент (код CPV за ДК 021:2015 44170000-2 «Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами»)
Примітки: Зміни до Річного плану закупівель 2024 рік. Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44170000-2 Плити, листи, стрічки та фольга, пов’язані з конструкційними матеріалами
Дата опублікування: 09.10.2024 12:57

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума140 000.00 UAH