-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 4
ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне паливо, дизельне паливо покращеної якості)
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-013661-a
Торги відмінено
167 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 837.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 837.50 UAH
Номер:
dab71581bcf14889bc5df1f017132cfb
Внутрішній номер закупівлі:
22827902
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-08-013661-a
Замовник:
Комунальний заклад Львівської обласної ради "Львівський академічний обласний музично-драматичний театр ім. Юрія Дрогобича"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02225588
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Театральна,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Захаряк Любов Василівна +380324427278 lubov.zaharyak@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
167 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2024 17:28 - 17.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2024 17:28 - 20.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
з 29.10.2024 11:45
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
c529cb8fe9c7466885f74fff78f13536
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
05.11.2024 19:18 - 16.11.2024 00:00
Дата опублікування:
05.11.2024 19:18
Дата виконання:
16.11.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴167 500.00 ДК 021:2015: 09130000-9 Нафта і дистиляти (Бензин А-95, дизельне паливо, дизельне паливо покращеної якості)