-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Розкидач піску РП-3
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-011550-a
Розкидач піску РП-3
Завершена
790 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 3 961.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 3 961.00 UAH
Номер:
51a817acba2149bfb5fddbc645967022
Внутрішній номер закупівлі:
22825789
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-08-011550-a
Замовник:
Комунальне підприємство "КОМУНАЛЬНИК" Малолюбашанської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
44730587
-
Адреса:
35009, Україна, Рівненська область, село Мала Любаша, вул. Соборна, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій Пилипака +380972122362 komunalnyk_mlubasha@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнериАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
790 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2024 15:48 - 13.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2024 15:48 - 16.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
16.10.2024 00:00 - 18.10.2024 09:29
Період завантаження договору:
24.10.2024 00:00 - 03.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴790 000.00 Розкидач піску РП-3