• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Розкидач піску РП-3

Оголошено тендер

790 000.00 UAH
Номер: 388b246e85e64582a643c84afedf0ced
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-08-014042-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне підприємство "КОМУНАЛЬНИК" Малолюбашанської сільської ради
Замовник: Комунальне підприємство "КОМУНАЛЬНИК" Малолюбашанської сільської ради
Очікувана вартість: 790 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Розкидач піску РП-3
Примітки: Розкидач піску РП-3
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34220000-5 Причепи, напівпричепи та пересувні контейнери
Дата опублікування: 08.10.2024 15:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума790 000.00 UAH