-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Цемент
Тендер Prozorro UA-2024-10-08-003240-a
Завершена
28 600.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 143.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 143.00 UAH
Номер:
a8b44dc217544a9385c302d5bac38080
Внутрішній номер закупівлі:
22817637
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-08-003240-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ворожбітова Вікторія Сергіївна +380536758731 viktoriya.vorozhbitova@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
28 600.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
08.10.2024 10:47 - 13.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
08.10.2024 10:47 - 16.10.2024 15:00
Період кваліфікації:
16.10.2024 15:00 - 17.10.2024 08:51
Період завантаження договору:
23.10.2024 00:00 - 02.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴28 600.00 Цемент