-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Цемент
Оголошено тендер
28 600.00
UAH
Номер:
28669d2bcb9c4eac87771dd196c5d64d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-08-003649-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Теплоенерго" Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
31700972
-
Адреса:
39617, Україна, Полтавська область, Кременчук, вул. Софіївська, буд. 68
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
28 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Цемент
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріали
Дата опублікування:
08.10.2024 10:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума28 600.00 UAH