-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Персональний аварійний комплект радіаційного захисту, Фільтр до протигазу фільтрувального СМ-6 (ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Тендер Prozorro UA-2024-10-07-013181-a
Завершена
165 120.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 825.60 UAH
мін. крок: 0.5% або 825.60 UAH
Номер:
3db1ae0674ce4eada93f17b926468e80
Внутрішній номер закупівлі:
22813736
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-07-013181-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
13815703
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, Дрогобич, Шептицького,9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Блажкевич Мар'яна Павлівна +380980846929 likarna_zvit@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
165 120.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2024 18:45 - 12.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2024 18:45 - 15.10.2024 01:00
Період кваліфікації:
15.10.2024 01:00 - 22.10.2024 11:18
Період завантаження договору:
28.10.2024 00:00 - 07.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴165 120.00 Персональний аварійний комплект радіаційного захисту, Фільтр до протигазу фільтрувального СМ-6 (ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)