• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Персональний аварійний комплект радіаційного захисту, Фільтр до протигазу фільтрувального СМ-6 (ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)

Оголошено тендер

165 120.00 UAH
Номер: 0ae994dff66a432c8f2220691589abe3
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-07-013823-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
Замовник: Комунальне некомерційне підприємство"Дрогобицька міська лікарня №1" Дрогобицької міської ради
Очікувана вартість: 165 120.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Персональний аварійний комплект радіаційного захисту, Фільтр до протигазу фільтрувального СМ-6 (ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 35110000-8 Протипожежне, рятувальне та захисне обладнання
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 07.10.2024 15:50

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума165 120.00 UAH