• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Граблі, лопати, вила (Код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя)

Завершена

115 506.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 1 155.06 UAH
Номер: 2abf080f5f6a4f1582155609b7a581da
Внутрішній номер закупівлі: 22806545
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-07-005922-a   
Замовник: Київський зоологічний парк загальнодержавного значення
Контактна особа: Валентина Єрмакова +380442774767 zoo_zakupka@ukr.net http://zoo.kiev.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 115 506.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 07.10.2024 13:03 - 12.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 07.10.2024 13:03 - 15.10.2024 00:00
Аукціон: 15.10.2024 15:15 - 15.10.2024 15:44
Період кваліфікації: 15.10.2024 15:44 - 21.10.2024 14:44
Період завантаження договору: 27.10.2024 00:00 - 06.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴115 506.00 Граблі, лопати, вила (Код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя)