-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Граблі, лопати, вила (Код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя)
Оголошено тендер
115 506.00
UAH
Номер:
e649707db90940368accbc00b6ab999f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-07-007080-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221171
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Берестейський, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Київський зоологічний парк загальнодержавного значення
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221171
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, проспект Берестейський, буд. 32
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
115 506.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Граблі, лопати, вила (Код ДК 021:2015 44510000-8 - Знаряддя)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування:
07.10.2024 12:28
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума115 506.00 UAH