-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Фарби
Тендер Prozorro UA-2024-10-07-002655-a
Торги не відбулися
108 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 540.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 540.00 UAH
Номер:
bf2a7f5559a947819bc7970dee804841
Внутрішній номер закупівлі:
22803315
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-07-002655-a
Замовник:
ДО "АВТОБАЗА ДУС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
19134105
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мегем Володимир Віталійович +380444254993 doadus@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44810000-1 ФарбиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
108 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
07.10.2024 10:50 - 12.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
07.10.2024 10:50 - 15.10.2024 10:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴108 000.00 Фарби