• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Фарби

Оголошено тендер

108 000.00 UAH
Номер: b7ebb669d80f4377bfbbbf7e6c7dfdb8
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-07-003582-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ "АВТОБАЗА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ"
Замовник: ДЕРЖАВНА ОРГАНІЗАЦІЯ "АВТОБАЗА ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ СПРАВАМИ"
Очікувана вартість: 108 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Фарби
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 07.10.2024 10:47

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Фарба автомобільна підбірна SPECTRAL Wave 2.0
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 30 літр
Період постачання до 31.12.2024
Фарба автомобільна NOVOL Base 2.0 (фарба злита по коду) 1л
Код ДК 021:2015: 44810000-1 Фарби
Кількість 20 штука
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти державного бюджету України
Сума108 000.00 UAH