-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Джерело безперебійного живлення
Тендер Prozorro UA-2024-10-04-011342-a
Завершена
10 925 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 54 628.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 54 628.50 UAH
Номер:
8596c99c0a02493fa8fb13a4388e3df6
Внутрішній номер закупівлі:
22798433
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-04-011342-a
Замовник:
Головний сервісний центр МВС
×
-
Код ЄДРПОУ:
40109173
-
Адреса:
04071, Україна, Київська область, Київ, вул. Лук’янівська, будинок 62
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Боянівський Ігор Йосипович 080443742103 i.boianivskyi@hsc.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубокАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
10 925 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2024 16:38 - 13.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2024 16:38 - 16.10.2024 10:00
Період кваліфікації:
16.10.2024 10:00 - 23.10.2024 11:54
Період завантаження договору:
29.10.2024 00:00 - 08.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴10 925 700.00 Джерело безперебійного живлення