• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Джерело безперебійного живлення

Оголошено тендер

10 925 700.00 UAH
Номер: a45096d28fea4a638ebb26bd25f82821
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-04-013269-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головний сервісний центр МВС
Замовник: Головний сервісний центр МВС
Очікувана вартість: 10 925 700.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Джерело безперебійного живлення
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 31150000-2 Баласти для розрядних ламп чи трубок
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 04.10.2024 16:04

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума10 925 700.00 UAH