-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Забезпечення психологічної підтримки та подолання наслідків травмуючих подій військовослужбовців в частині надання послуг алко- наркозалежним
Тендер Prozorro UA-2024-10-04-011246-a
Під 756 послугами варто розуміти обсяг згідно з Додатком 2 Під місце надання послуг варто розуміти на території Львівської області за адресою Учасника.
Торги не відбулися
262 300.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 311.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 311.50 UAH
Номер:
86c73a91f8af42e993b82d79cf899678
Внутрішній номер закупівлі:
22798352
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-04-011246-a
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Немчук Микола Юрійович 380685001190 dszn.tender@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
262 300.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2024 16:35 - 09.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2024 16:35 - 12.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴262 300.00 Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Забезпечення психологічної підтримки та подолання наслідків травмуючих подій військовослужбовців в частині надання послуг алко- наркозалежним