-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Забезпечення психологічної підтримки та подолання наслідків травмуючих подій військовослужбовців в частині надання послуг алко- наркозалежним
Оголошено тендер
262 300.00
UAH
Номер:
60489ddf04e64962ab839eee0e1e98ce
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-04-013472-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Департамент соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
25254902
-
Адреса:
79016, Україна, Львівська область, Львів, вул.Митрополита Андрея, будинок 10
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
262 300.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Надання соціальних послуг окремим соціально-вразливим категоріям: Забезпечення психологічної підтримки та подолання наслідків травмуючих подій військовослужбовців в частині надання послуг алко- наркозалежним
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
85320000-8 Соціальні послуги
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
04.10.2024 16:16
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума262 300.00 UAH