• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Повітряний компресор

Торги не відбулися

44 956.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 449.56 UAH
Номер: 54e4e7bad2664d488b5c873d97da0158
Внутрішній номер закупівлі: 22797267
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-04-010101-a   
Замовник: ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
Контактна особа: Лучко Катерина Анатоліївна +380503847607 k.luchko@vostgok.dp.ua http://www.vostgok.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 42120000-6 Насоси та компресориАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 44 956.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 04.10.2024 15:29 - 09.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 04.10.2024 15:29 - 12.10.2024 10:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴44 956.00 Повітряний компресор