-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Повітряний компресор
Оголошено тендер
44 956.00
UAH
Номер:
69ffd50c730c44519bdc0db9d5880071
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-04-010593-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДП СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, вул. Горького 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
44 956.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Повітряний компресор
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42120000-6 Насоси та компресори
Дата опублікування:
04.10.2024 14:35
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума44 956.00 UAH