-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ, за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Тендер Prozorro UA-2024-10-04-002429-a
Торги не відбулися
2 433 421.83
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 12 167.11 UAH
мін. крок: 0.5% або 12 167.11 UAH
Номер:
b4b0a29db52241d08cb0392b932d7a4a
Внутрішній номер закупівлі:
22789689
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-04-002429-a
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Інна Нестерчук +380665955113 002vpubukhalter@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 433 421.83 UAH з ПДВ
Період уточнення:
04.10.2024 10:28 - 09.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
04.10.2024 10:28 - 12.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 433 421.83 Природний газ