-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Природний газ, за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Оголошено тендер
2 433 421.83
UAH
Номер:
c5ffdb2b43614ba4a4937f580a1e1e9e
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-04-002605-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ № 2 М. ХЕРСОНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02548245
-
Адреса:
73034, Україна, Херсонська область, місто Херсон, Миколаївське шосе, буд. 52
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 433 421.83 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Природний газ, за ДК 021:2015 код 09120000-6 «Газове паливо»
Примітки:
Природний газ на 2024 рік - 60,0 тис. метрів кубічних ;Природний газ на 2025 рік - 87,0 тис. метрів кубічних.
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
04.10.2024 10:11
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Природний газ
Кількість
147 тисяча кубічних метрів
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума2 433 421.83 UAH