• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Паливні брикети з твердих порід деревини, паливні брикети з соломи

Завершена

153 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 800.00 UAH
Номер: 4a9b48f35b73468d977126dcfa30d0a2
Внутрішній номер закупівлі: 22778412
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-03-004996-a   
Замовник: Комунальний заклад "Немирівський центр дитячої та юнацької творчості"
Контактна особа: Марухно Тетяна Дмитрівна +380973150565 nemurivrcdut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 153 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 03.10.2024 11:50 - 08.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 03.10.2024 11:50 - 11.10.2024 00:00
Період кваліфікації: 11.10.2024 00:00 - 11.10.2024 15:33
Період завантаження договору: 17.10.2024 00:00 - 27.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴153 000.00 Паливні брикети з твердих порід деревини, паливні брикети з соломи