-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Паливні брикети з твердих порід деревини, паливні брикети з соломи
Оголошено тендер
153 000.00
UAH
Номер:
e8d971e22b464f93ac25f5bf43cf07ef
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-03-005396-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Немирівський центр дитячої та юнацької творчості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39517419
-
Адреса:
22800, Україна, Вінницька область, місто Немирів, вулиця Горького, 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Немирівський центр дитячої та юнацької творчості"
×
-
Код ЄДРПОУ:
39517419
-
Адреса:
22800, Україна, Вінницька область, місто Немирів, вулиця Горького, 77
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
153 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Паливні брикети з твердих порід деревини, паливні брикети з соломи
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливо
КЕКВ:
2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування:
03.10.2024 11:22
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Паливні брикети з твердих порід деревини, паливні брикети з соломи
Кількість
17 тонна
Період постачання
до 31.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума153 000.00 UAH