-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
«Комутаційні щити» код ДК 021:2015-32540000-0 2 ЛОТИ: 1 ЛОТ Комутатор керований - 4 шт.; ЛОТ 2 Захищений оптичний комутатор - 1 шт.
Тендер Prozorro UA-2024-10-03-004214-a
1 ЛОТ Комутатор керований - 4 шт. (КЕКВ 2210); ЛОТ 2 Захищений оптичний комутатор - 1 шт. (КЕКВ 3110)
Торги не відбулися
144 500.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.1% або 90.00 UAH
мін. крок: 0.1% або 90.00 UAH
Номер:
882a3820ab7e4d49accf1db4c7b323c1
Внутрішній номер закупівлі:
22777612
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-03-004214-a
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
00000, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
УСБУ в Запорізькій області 0617644658 usbu_zap_feu@sbu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
32540000-0 Комутаційні щитиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
144 500.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
03.10.2024 11:26 - 08.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
03.10.2024 11:26 - 11.10.2024 11:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴18 000.00 Комутатор керований
- Лот №2 ₴126 500.00 Захищений оптичний комутатор