-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Комутаційні щити» код ДК 021:2015-32540000-0 2 ЛОТИ: 1 ЛОТ Комутатор керований - 4 шт.; ЛОТ 2 Захищений оптичний комутатор - 1 шт.
Оголошено тендер
144 500.00
UAH
Номер:
2788695eaaec42859b6cc57b111f1b48
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-24-003105-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління Служби безпеки України в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
00000, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Управління Служби безпеки України в Запорізькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20001556
-
Адреса:
00000, Україна, Запорізька область, м.Запоріжжя, -
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
144 500.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Комутаційні щити» код ДК 021:2015-32540000-0 2 ЛОТИ: 1 ЛОТ Комутатор керований - 4 шт.; ЛОТ 2 Захищений оптичний комутатор - 1 шт.
Примітки:
1 ЛОТ Комутатор керований - 4 шт. (КЕКВ 2210); ЛОТ 2 Захищений оптичний комутатор - 1 шт. (КЕКВ 3110)
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32540000-0 Комутаційні щити
Дата опублікування:
24.09.2024 10:06
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума144 500.00 UAH