• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Газове паливо (природний газ)

Річний план закупівель на 2024 рік та на 2025 рік

Торги не відбулися

488 008.68 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 440.05 UAH
Номер: 44396678ccea4056bc2fbdc5c8496da6
Внутрішній номер закупівлі: 22761516
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-02-001737-a   
Замовник: Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
Контактна особа: Соломянюк Людмила Володимирівна 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 488 008.68 UAH з ПДВ
Період уточнення: 02.10.2024 10:01 - 07.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 02.10.2024 10:01 - 10.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴488 008.68 Газове паливо (природний газ)