-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Газове паливо (природний газ)
Оголошено тендер
488 008.68
UAH
Номер:
729bf7fd688047ffbb90f1c584e60201
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-02-002105-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Управління гуманітарної сфери виконавчого комітету Люблинецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41066320
-
Контактна особа:
Соломянюк Людмила Володимирівна 0976424582 liublynets_ugs@ukr.net
-
Адреса:
45034, Україна, Волинська область, ЛЮБЛИНЕЦЬ, вул. Незалежності, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
488 008.68 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Газове паливо (природний газ)
Примітки:
Річний план закупівель на 2024 рік та на 2025 рік
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливо
КЕКВ:
2274 Оплата природного газу
Дата опублікування:
02.10.2024 09:53
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Газове паливо (природний газ)
Кількість
29480 метр кубічний
Період постачання
до 30.04.2025
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума488 008.68 UAH