-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення (Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР)
Тендер Prozorro UA-2024-10-02-001728-a
72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення - 1 послуга. Під час проведення процедур закупівель тендерна пропозиція та усі документи, що готуються учасником, викладаються українською мовою. У разі подання Учасниками документів, що складені іноземною мовою, переклади цих документів є не обов’язковими.
Завершена
800 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 4 000.00 UAH
Номер:
20d00c90dcdc4611b7a381ef8952ddf7
Внутрішній номер закупівлі:
22761509
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-02-001728-a
Замовник:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01181765
-
Адреса:
03179, Україна, Київська область, Киев, пр. Перемоги, 151
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Корнієнко +380444228180 korniienko@ucrf.gov.ua http://www.ucrf.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпеченняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
800 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
02.10.2024 10:01 - 07.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
02.10.2024 10:01 - 10.10.2024 12:00
Аукціон:
11.10.2024 11:17 - 11.10.2024 11:40
Період кваліфікації:
11.10.2024 11:40 - 17.10.2024 10:18
Період завантаження договору:
23.10.2024 00:00 - 02.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴800 000.00 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення (Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР)