• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР

Оголошено тендер

800 000.00 UAH
Номер: 51a56f9355a0469b845573e508331b62
Ідентифікатор плану: UA-P-2023-10-31-003621-c
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Замовник: Державне підприємство "Український державний центр радіочастот"
Очікувана вартість: 800 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Закупівля послуг щодо тестування на проникнення інформаційно-комунікаційної інфраструктури УДЦР
Примітки: Категорія Замовника: 3) підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 72150000-1 Консультаційні послуги з питань комп’ютерного аудиту та комп’ютерного апаратного забезпечення
Дата опублікування: 31.10.2023 16:45

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума800 000.00 UAH