-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров'яна твердих порід для непромислового використання, група І (дрова паливні)
Тендер Prozorro UA-2024-10-01-010063-a
Завершена
1 254 056.20
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 12 540.56 UAH
мін. крок: 1% або 12 540.56 UAH
Номер:
aeb2df971200463ba0a32d02c86555e6
Внутрішній номер закупівлі:
22756962
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-01-010063-a
Замовник:
Олеський професійний ліцей
×
-
Код ЄДРПОУ:
22341233
-
Адреса:
80533, Україна, Львівська область, смт Олесько, вул. Валова, буд. 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Мар'яна Лабунська +380326425150 olesko_licey@ukr.net https://o-licey.weblium.site/
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 254 056.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
01.10.2024 15:50 - 06.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2024 15:50 - 09.10.2024 00:00
Аукціон:
09.10.2024 13:58 - 09.10.2024 14:21
Період кваліфікації:
09.10.2024 14:21 - 15.10.2024 15:43
Період завантаження договору:
21.10.2024 00:00 - 31.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 254 056.20 Деревина дров'яна твердих порід для непромислового використання, група І (дрова паливні)