• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Деревина дров'яна твердих порід для непромислового використання, група І (дрова паливні)

Оголошено тендер

1 254 056.20 UAH
Номер: e5a78e406348420f983a4aec646b531a
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-01-012754-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Олеський професійний ліцей
Замовник: Олеський професійний ліцей
Очікувана вартість: 1 254 056.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Деревина дров'яна твердих порід для непромислового використання, група І (дрова паливні)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
КЕКВ: 2275 Оплата інших енергоносіїв
Дата опублікування: 01.10.2024 15:43
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Деревина дров'яна твердих порід для непромислового використання, група І (дрова паливні)
Код ДК 021:2015: 03410000-7 Деревина
Кількість 678 метр кубічний
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 254 056.20 UAH