-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Дерматоскоп
Тендер Prozorro UA-2024-10-01-007458-a
Завершена
230 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 150.00 UAH
Номер:
6d4872e944b144ccb3c03212d11266f0
Внутрішній номер закупівлі:
22754441
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-01-007458-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000197
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Пересопницька, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Удодік +380966222174 shkirven7@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2024 14:40 - 06.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2024 14:40 - 09.10.2024 14:10
Період кваліфікації:
09.10.2024 14:10 - 10.10.2024 12:32
Період завантаження договору:
16.10.2024 00:00 - 26.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴230 000.00 Дерматоскоп