-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Дерматоскоп
Оголошено тендер
230 000.00
UAH
Номер:
b733bbe6c7d241ba957159206f7ebe42
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-01-008893-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000197
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Пересопницька, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Рівненський обласний шкірно-венерологічний диспансер" Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000197
-
Адреса:
33028, Україна, Рівненська область, м. Рівне, вул. Пересопницька, 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
230 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Дерматоскоп
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
Дата опублікування:
01.10.2024 13:48
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти НСЗУ
Сума230 000.00 UAH