-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Природний газ
Тендер Prozorro UA-2024-10-01-005892-a
Торги не відбулися
347 631.69
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 738.16 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 738.16 UAH
Номер:
a72e5c7141c3475e8547f8242bf14628
Внутрішній номер закупівлі:
22752837
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-01-005892-a
Замовник:
ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02221969
-
Адреса:
43025, Україна, Волинська область, м. Луцьк, ВУЛ. ШОПЕНА, буд. 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Аліна Богдан +0332722237 alinalutsk@gmail.com http://www.ounb.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
347 631.69 UAH з ПДВ
Період уточнення:
01.10.2024 12:52 - 06.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
01.10.2024 12:52 - 09.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴347 631.69 Природний газ