• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Природний газ

Оголошено тендер

347 631.69 UAH
Номер: 2a024c1bc3994267a82b89487c85c314
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-01-006928-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
Замовник: ВОЛИНСЬКА ДЕРЖАВНА ОБЛАСНА УНІВЕРСАЛЬНА НАУКОВА БІБЛІОТЕКА ІМЕНІ ОЛЕНИ ПЧІЛКИ
Очікувана вартість: 347 631.69 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Природний газ
Примітки: Відкриті торги з особливостями
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2274 Оплата природного газу
Дата опублікування: 01.10.2024 12:15

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума347 631.69 UAH