• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Канцелярське та офісне приладдя

Завершена

75 200.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 376.00 UAH
Номер: d63f0b3cb4794de4803a8ee005c94f02
Внутрішній номер закупівлі: 22736644
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-30-000948-a   
Замовник: Державна податкова служба України в особі Головного управління ДПС у Черкаській області
Контактна особа: Ткаченко Віра-Валерія Іванівна +380679563407 latenko0708@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 75 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 30.09.2024 09:41 - 05.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 30.09.2024 09:41 - 08.10.2024 00:00
Аукціон: 08.10.2024 12:37 - 08.10.2024 13:12
Період кваліфікації: 08.10.2024 13:12 - 11.10.2024 13:48
Період завантаження договору: 17.10.2024 00:00 - 27.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴75 200.00 Канцелярське та офісне приладдя