-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Канцелярське та офісне приладдя
Оголошено тендер
75 200.00
UAH
Номер:
b386d9e300bf41fb9095e66c3c187af7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-26-004941-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державна податкова служба України в особі Головного управління ДПС у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44131663
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вулиця Хрещатик, 235
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Державна податкова служба України в особі Головного управління ДПС у Черкаській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
44131663
-
Адреса:
18002, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вулиця Хрещатик, 235
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
75 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Канцелярське та офісне приладдя
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різне
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
26.09.2024 11:14
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Канцелярське та офісне приладдя
Кількість
4762 штука
Період постачання
до 15.11.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Сума75 200.00 UAH