-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Деревина дров’яна непромислового використання
Тендер Prozorro UA-2024-09-27-011255-a
Завершена
1 085 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 10 850.00 UAH
мін. крок: 1% або 10 850.00 UAH
Номер:
1cd6e2b8b79c45c7ab81314b16bb8a9b
Внутрішній номер закупівлі:
22733520
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-27-011255-a
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ ТЕТЕРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЖИТОМИРСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40240079
-
Адреса:
12422, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, село Дениші, вул.Михайлівська, будинок 51а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Товкач +380968791429 zakupivli_vo_tsr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
03410000-7 ДеревинаАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 085 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
27.09.2024 16:51 - 02.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2024 16:51 - 05.10.2024 00:00
Аукціон:
07.10.2024 11:14 - 07.10.2024 11:37
Період кваліфікації:
07.10.2024 11:37 - 11.10.2024 10:01
Період завантаження договору:
17.10.2024 00:00 - 27.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 085 000.00 Деревина дров’яна непромислового використання