-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр повітря VP D8 (21496510)
Тендер Prozorro UA-2024-09-27-005161-a
Завершена
228 000.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 1% або 2 280.00 UAH
мін. крок: 1% або 2 280.00 UAH
Номер:
a1b41862710547a3bee784fa7edb936c
Внутрішній номер закупівлі:
22727503
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-27-005161-a
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Ольга МАРІНЕСКУ 380988834103 ERusov@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікаціїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
228 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
27.09.2024 12:05 - 02.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
27.09.2024 12:05 - 05.10.2024 13:00
Аукціон:
07.10.2024 14:05 - 07.10.2024 14:40
Період кваліфікації:
07.10.2024 14:40 - 10.10.2024 09:01
Період завантаження договору:
16.10.2024 00:00 - 26.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴228 000.00 42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр повітря VP D8 (21496510)