-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр повітря VP D8 (21496510)
Оголошено тендер
228 000.00
UAH
Номер:
c0d5de7cee6649249f878b20c57cdd0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-27-000138-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
Військова частина 1560
×
-
Код ЄДРПОУ:
43331273
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
228 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації (Фільтр повітря VP D8 (21496510)
Примітки:
Відповідно до Постанови від 02.03.2022 № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
42910000-8 Апарати для дистилювання, фільтрування чи ректифікації
КЕКВ:
2260 Видатки та заходи спеціального призначення
Дата опублікування:
27.09.2024 08:03
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Фільтр повітря VP D8 (21496510)
Кількість
12 штука
Період постачання
до 01.12.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума228 000.00 UAH