-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 39130000-2 «Офісні меблі»
Тендер Prozorro UA-2024-09-26-006904-a
Тумба приставна до столу код CPV згідно Код ДК 021:2015 39130000-2 відповідний код ДК 021:2015 39134000-0 Комп’ютерні меблі
Завершена
150 200.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 11.00 UAH
мін. крок: 0% або 11.00 UAH
Номер:
763f11e038494181be406216d70e2d35
Внутрішній номер закупівлі:
22715075
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-26-006904-a
Замовник:
Державна установа "Центр пробації"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41847154
-
Адреса:
04050, Україна, Київська область, Київ, Юрія Іллєнка, 81
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Половка Ольга Володимирівна 380509369416 zk@probation.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
39130000-2 Офісні мебліАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
150 200.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2024 13:32 - 04.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2024 13:32 - 07.10.2024 09:00
Період кваліфікації:
07.10.2024 09:00 - 09.10.2024 14:33
Період завантаження договору:
15.10.2024 00:00 - 25.10.2024 00:00
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴143 600.00 Офісні меблі (Закаратська область)
- Лот №2 ₴4 400.00 Ужгородський районний відділ філії Державної установи "Центр пробації" в Закарпатській області
- Лот №3 ₴2 200.00 Хустський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Закарпатській області