• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Тумби приставні до столу (Закарпатська область)

Оголошено тендер

150 200.00 UAH
Номер: 64038ba2c03241f7abc7952e34305c32
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-26-005386-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Державна установа "Центр пробації"
Замовник: Державна установа "Центр пробації"
Очікувана вартість: 150 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Тумби приставні до столу (Закарпатська область)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 39130000-2 Офісні меблі
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 26.09.2024 11:26

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписСубвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.
Сума150 200.00 UAH