-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Тендер Prozorro UA-2024-09-26-002415-a
Торги відмінено
514 800.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 148.00 UAH
мін. крок: 1% або 5 148.00 UAH
Номер:
7f3092e78a3c450f848c61f5e31df502
Внутрішній номер закупівлі:
22710586
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-26-002415-a
Замовник:
Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
22581256
-
Адреса:
35740, Україна, Рівненська область, смт Мізоч, вул. Хмельницького Б, 35
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Валентина Віталіївна Ткачук +380365240130 mizoch_internat@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09120000-6 Газове паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
514 800.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
26.09.2024 10:22 - 01.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
26.09.2024 10:22 - 04.10.2024 08:00
Аукціон:
07.10.2024 12:02 - 07.10.2024 12:25
Період кваліфікації:
07.10.2024 12:25 - 08.10.2024 12:13
Період завантаження договору:
14.10.2024 00:00 - 24.10.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
20d6b41fd8fd402cab9ea4fe214e65f4
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
при оголошенні процедури закупівлі не правильно визначено обсяг природного газу.
Період оскарження:
14.10.2024 11:25 - 25.10.2024 00:00
Дата опублікування:
14.10.2024 11:25
Дата виконання:
25.10.2024 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴514 800.00 Природний газ