• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

«Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)

Оголошено тендер

514 800.00 UAH
Номер: ddc5ab4023634184af1296a75074a13d
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-26-002730-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
Замовник: Спеціальна школа в смт Мізоч Рівненської обласної ради
Очікувана вартість: 514 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Природний газ» (ДК 021:2015:09120000-6 - Газове паливо)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 09120000-6 Газове паливо
КЕКВ: 2270 Оплата комунальних послуг та енергоносіїв
Дата опублікування: 26.09.2024 10:11

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума514 800.00 UAH