• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мішки поліетиленові для сміття

Завершена

200 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 000.00 UAH
Номер: c95ffd67c9b74d8da02735d378991623
Внутрішній номер закупівлі: 22691929
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-09-24-014762-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МКП "ГАТНЕ" ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Шевчук Ганна Ігорівна 380675072919 hannashe0521@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміттяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 200 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 24.09.2024 17:59 - 29.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 24.09.2024 17:59 - 02.10.2024 19:00
Період кваліфікації: 02.10.2024 19:00 - 06.10.2024 15:49
Період завантаження договору: 12.10.2024 00:00 - 22.10.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴200 000.00 Пакети поліетиленові для сміття