-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Мішки поліетиленові для сміття
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
43d4eb64c2eb40c987789b53f82303c5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-09-24-018594-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МКП "ГАТНЕ" ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38679832
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Гатне, 08160, Київська обл., Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МКП "ГАТНЕ" ГАТНЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ФАСТІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38679832
-
Адреса:
08160, Україна, Київська область, Гатне, 08160, Київська обл., Фастівський р-н, село Гатне, вул.Київська, будинок 138
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Мішки поліетиленові для сміття
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
19640000-4 Поліетиленові мішки та пакети для сміття
Дата опублікування:
24.09.2024 17:55
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Мішки поліетиленові з написом «КП МКП Гатне»
Кількість
41660 штука
Період постачання
до 29.11.2024
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума200 000.00 UAH